piątek, 15 czerwca 2012
ZAPRASZAM NA NOWEGO BLOGA ! ! !
Dzisiaj zamieszczam ostatni post na tym blogu, który z dniem dzisiejszym zostaje przeniesiony na inną platformę i będzie dostępny pod adresem:

www.blog.sikorskifoto.pl

Wszystkie wpisy na starym blogu będą nadal dostępne, jednak nie będzie tutaj już żadnych nowych aktualizacji.


poniedziałek, 11 czerwca 2012
Barcelona - nocne eskapady
Podczas pobytu w Barcelonie najbardziej podobało nam się nocne włóczenie po mieście. Starówka jest niezwykle klimatyczna, labirynt wąskich uliczek, pełno małych pubów i knajpek. Wspaniałe miasto.
czwartek, 31 maja 2012
Barcelona 2
Robiąc dzisiaj porządki w domowym archiwum zdjęciowym, zauważyłem, że na blogu pokazałem tylko niewielką część zdjęć z Barcelony. Od wyjazdu minęło pół roku i z chęcią zamieszczę więcej fotek. Z ogromnym sentymentem wspominam księgarnię prowadzoną przez starszego pana i jego syna, gdzie zaopatrzyłem się w album Bressona i wydawnictwo Taschena o surfingu (to te czarno-białe zdjęcia na początku). Jak dowiedziałem się od starszego pana, sklep jest w rodzinie od ponad stu lat i tyle też mają regały i inne meble w sklepie. Książki nie mieszczą się na półkach więc zalegają na całej powierzchni sklepu na wysokich stosach. Rewelacyjny klimat i niezwykle sympatyczni ludzie. Szkoda, że miałem załadowany film o czułości ISO 100 i zmuszony byłem do robienia zdjęć na długich czasach z ręki, co wpłynęło na poruszenie zdjęć - szczególnie portret starego księgarza. No cóż tak miało być. Zdjęcia kolorowe wykonywałem Olympusem Mju II i tu też pojawiły się kłopoty w postaci zaświetleń i zafarbów, ale taki już urok fotografii analogowej :)


niedziela, 13 maja 2012
Praca i wyjazdy.
To będzie jeden z najbardziej pracowitych tygodni w roku. W poniedziałek wyjeżdżam do Świnoujścia na sesję do kampanii promocyjnej miasta Świnoujście, w środę wyjazd do Mińska Mazowieckiego na reportaż podsumowujący projekt "Niepełnosprawni - pełnoprawni obywatele", a w sobotę zdjęcia na ślubie Tomka i Moniki. W międzyczasie obróbka zdjęć, żeby wyrobić się z terminami. Luuubię jak się dzieje, a szczególnie uwielbiam zlecenia wyjazdowe :)


piątek, 11 maja 2012
Projekt zaproszenia ślubnego Kamili i Artura
Mam to szczęście, że w większości zdarza mi się pracować z pozytywnie zakręconymi i otwartymi parami młodymi. Jeszcze lepiej gdy współpraca rozpoczyna się już na etapie sesji narzeczeńskiej, ponieważ jest czas na wspólne poznanie się i można spłodzić coś tak niezwykłego, jak poniżej prezentowane zaproszenie na ślub. Kto sądzi, że zaproszenie ślubne może występować jedynie pod postacią białego kartonika z napisami i serduszkami tudzież innymi gołąbkami jako dekoracją, jest w grubym błędzie. Już nie mogę się doczekać pleneru ślubnego z tą parą - będzie ogień :)
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 35